MAKRO l Help DESK

1 Mobil Destek
2 Uzak Masaüstü
3 Yerinde Servis

Destek anlaşmasına özel hizmetler için T. 452 424 2 777

Showroom Saatleri

Pzt-Cts 8:30 - 19:00
Pazar Kapalı.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Privacy Policy

Gizlilik Politikası
Son güncellenme: 24/05/2024

Bu Gizlilik Politikası, Hizmeti kullandığınızda bilgilerinizin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesine ilişkin politikalarımızı ve prosedürlerimizi açıklar ve Size gizlilik haklarınızı ve yasaların Sizi nasıl koruduğunu anlatır.

Kişisel verilerinizi Hizmeti sağlamak ve geliştirmek için kullanırız. Hizmeti kullanarak bilgilerin bu Gizlilik Politikasına uygun olarak toplanmasını ve kullanılmasını kabul edersiniz. Bu Gizlilik Politikası , Gizlilik Politikası Oluşturucu'nun yardımıyla oluşturulmuştur .
1- İş'te Akıl Küpü veya Ürettiğimiz yazılım ürünleri hiçbir şekilde veri toplamaz.
2- Uygulamalar üzerinde kullanıcıların kullanıcı adı , parola ip gibi bilgileri kendi firma bünyesindeki sunucularda barındırılır.
Kullanıcı bu bilgileri kendisi sağlamakla beraber sisteme giriş yapabilir.
3- Kullanıcının izni olmaksızın asla kişisel veya tüzel bilgilerine erişilmez/erişilemez.
Tanımlar
Bu Gizlilik Politikasının amaçları doğrultusunda:
*Hesap, Hizmetimize veya Hizmetimizin bölümlerine erişmeniz için oluşturulan benzersiz bir hesap anlamına gelir.
*Uygulama , tarafımızdan sağlanan İş'te Akıl Küpü yazılım programını ifade etmektedir.
*Hizmet, uygulamayı ifade eder.
*Kullanım Verileri, Hizmetin kullanımıyla veya Hizmet altyapısının kendisinden otomatik olarak toplanan verileri (örneğin, bir sayfa ziyaretinin süresi) ifade eder.
*Hizmete erişen veya Hizmeti kullanan bireyi veya söz konusu bireyin adına Hizmete erişen veya Hizmeti kullanan şirketi veya diğer tüzel kişiyi ifade edersiniz .
*Cihaz, Hizmete erişebilen bilgisayar, cep telefonu veya dijital tablet gibi herhangi bir cihaz anlamına gelir.
Önsöz :
Hizmet alan birey veya hizmete erişen tüzel kişilikler. Cihazları ile sisteme giriş yapabilir. Bir web sitesi veya aracı kullanmadan uygulamayı kullanabilir.
Hizmet alan kişi veya tüzel kişilikler kendi cihaz UID lerini  kendi uygulama veritabanları içinde görebilir. Biz bunu kendi havuzumuza almıyor dolayısı ile 3.kişiler ile paylaşmamız asla mümkün değildir.
Uygulama veri toplamaz. Kişisel veri koruma kanununa uyacağını ayrıca taahüt eder.

Kullanım verisi
Kullanım Verilerilerini toplamıyoruz. Ancak kullanım kullanıcıya ait verileri kapsadığı için İnternet Protokol adresi kullanıcı tanımlayabilir.
Kişisel Verilerinizin Kullanımı
Kişisel verileri toplamıyoruz.

Kişisel Verilerinizin Güvenliği
Kişisel Verilerinizin güvenliği Bizim için önemlidir ancak İnternet üzerinden hiçbir iletim yönteminin veya elektronik depolama yönteminin %100 güvenli olmadığını unutmayın. Kişisel Verilerinizi korumak için ticari olarak kabul edilebilir araçları kullanmaya çalışsak da, bunların mutlak güvenliğini garanti edemeyiz. Ancak kişisel verilerinizi toplamıyor veya havuzlamıyoruz.

Çocukların Gizliliği
Hizmetimiz 13 yaşın altındaki kişilere yönelik değildir. Reklam veya yanıltıcı öğe asla içermez.
Diğer Web Sitelerine Bağlantılar
Hizmetimiz, Bizim tarafımızdan işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bir üçüncü taraf bağlantısına tıklarsanız, o üçüncü tarafın sitesine yönlendirileceksiniz. Ziyaret ettiğiniz her sitenin Gizlilik Politikasını incelemenizi önemle tavsiye ederiz.

Üçüncü taraf sitelerin veya hizmetlerin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur ve bunlar konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.
Bu Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler
Gizlilik Politikamızı zaman zaman güncelleyebiliriz. Yeni Gizlilik Politikasını bu sayfada yayınlayarak sizi herhangi bir değişiklik hakkında bilgilendireceğiz.

Değişiklik yürürlüğe girmeden önce Sizi e-postayla ve/veya Hizmetimizde göze çarpan bir bildirimle bilgilendireceğiz ve bu Gizlilik Politikasının üst kısmındaki "Son güncelleme" tarihini güncelleyeceğiz.

Herhangi bir değişiklik olması durumunda bu Gizlilik Politikasını periyodik olarak gözden geçirmeniz tavsiye edilir. Bu Gizlilik Politikasında yapılan değişiklikler bu sayfada yayınlandığı anda yürürlüğe girer.

Bize Ulaşın
Bu Gizlilik Politikasıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.
www.makrobarkod.com
Kadir KURT
452 - 424 2 777

TOP